Ризикований бізнес

Продаж та використання контрафактних запасних частин продовжує залишатися проблемою для сектору опалення, де сервісні спеціалісти піддаються все більшому тиску для скорочення витрат, де тільки можливо. Але заміна деталей на газовій техніці неоригінальними запчастинами хоча і суттєво зменшує вартість обслуговування, проте може призвести до проблем з якістю, безпекою та неприємних правових наслідків.

Детальніше...

Загальний каталог 2017

Загальний каталог продукції BAXI

Детальніше...

Практична конференція Одеса

Представництво BAXI в Україні організувало і провело практичну конференцію у м. Одеса 13.07.17 р.

Детальніше...

Конференція Одеса

12.07.2017 у м. Одеса Представництво BAXI провела конференцію на тему «Теплові насоси та конденсаційні котли BAXI великої потужності».

Детальніше...

Чому котел - це автомобіль?

Коли з споживачами обговорюється технічне обслуговування котлів, важко переконати їх робити це регулярно. Проте котел необхідно щорічно обслуговувати, щоб забезпечити його безпечність та ефективність. Але як сервісні спеціалісти можуть переконати своїх клієнтів?

Детальніше...

Конференції у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Тернополі

З 20 по 23 червня 2017р. Представництво BAXI, разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл», провели конференції на тему «Сучасні енергоефективні системи опалення BAXI» у чотирьох містах України - Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Тернополі.

Детальніше...

BAXI EXPO KYIV 2017

16 травня 2017 р. Представництво BAXI в Україні разом з офіційним партнером, фірмою «Хот-Велл» організувало і провело у Києві конференцію «BAXI EXPO».

Детальніше...