Газові котли

Газові котли BAXI BAXI виробляє понад 60 різних моделей газових котлів, потужністю від 15 кВт до 62 кВт для задоволення будь-яких потреб. Існують настінні й підлогові варіанти котлів, що відповідають всім вимогам до комфорту.
Докладніше…

Газові конденсаційні котли

Конденсаційні котли BAXI BAXI виробляє повний асортимент конденсаційних котлів, як побутового, так і промислового призначення. Побутові котли випускаються потужністю до 33 кВт, промислові потужністю до 320 кВт. Існують як настінні, так і підлогові варіанти таких котлів. Конденсаційні котли мають високий ККД, що означає високу ефективність, економію енергії, низький рівень викидів.
Докладніше…

Твердопаливні котли

BAXI BPI-Eco

Твердопаливні котли призначені для опалення приміщень, виробничого та побутового (дачі, котеджі, заміські будинки) призначення. Існує можливість установки бойлера непрямого нагріву, що дозволить забезпечити гаряче водопостачання.

Докладніше...

Бойлери непрямого нагріву

Бойлери BAXI

 

BAXI виробляє широку гаму високоефективних сталевих емальованих або виконаних з нержавіючої сталі (INOX) накопичувальних бойлерів ГВП. Бойлери незамінні, коли потрібно дійсно велику кількість гарячої води.

Докладніше…

Водонагрівачі

Водонагрівачі BAXI Газові водонагрівачі об’ємом до 300 літрів.
Докладніше…

Теплові сонячні системи

Сонячні системи BAXI BAXI пропонує весь асортимент обладнання для створення теплових сонячних систем.
Докладніше…

Теплові насоси

Теплові насоси BAXI BAXI пропонує інверторні теплові насоси «повітря-вода» типу спліт
Докладніше...