Настінні конденсаційні котли

Luna Platinum

BAXI Luna Platinumt HT

Настінні газові конденсаційні котли з виносною панеллю керування. Котли серії Luna Platinum HT були розроблені на основі останньої розробки BAXI - технології «Think!», новітньої інтелектуальної системі, яка дозволяє котлу «думати»! Сучасна система, вбудована в котли BAXI, дозволяє управляти всіма основними технологіями опалення, створюючи, таким чином, енергоефективні інтегровані комплекси. Технологія «Think!» робить котел дуже простим у використанні і дозволяє забезпечити некваліфікованим користувачам легкість взаємодії з котлом на основі нових знімних контролерів.

Докладніше ...

Luna Duo-tec

BAXI Duo-tec HT

Настінні газові конденсаційні котли. Лінійка котлів серії Luna Duo-tec HT була розроблена на основі останньої розробки BAXI - технології «Think!», новітньої інтелектуальної системі, яка дозволяє котлу «думати»! Сучасна система, вбудована в котли BAXI, дозволяє управляти всіма основними технологіями опалення, створюючи, таким чином, енергоефективні інтегровані комплекси.

Докладніше ...

Duo-tec Compact

BAXI Duo-tec Compact HT

Компактні конденсаційні котли. Duo-tec Compact HT - це модель четвертого покоління конденсаційних котлів. Випускаються одноконтурні і двоконтурні моделі, потужністю 24 кВт. Малий вміст води в первинному теплообміннику дозволяє зменшити теплову інерцію, і, як наслідок, збільшити швидкість реакції на зміну теплової енергії, яку потребує опалювальна система.

Модель Duo-tec Compact HT самий компактний котел в модельному ряду BAXI. Габаритні розміри котла 700х400х299 мм. Це дозволяє його встановлення в любому зручному місці.

Докладніше ...

Архів ...